همه دسته بندی ها

نمایه شرکت

1

Shanghai Shanben Industrial E. & I. Co.,Ltd یک شرکت فناوری پیشرفته در شانگهای Shanben که در سال 2000 تأسیس شد، یک تولید کننده حرفه ای است که در آن مشغول به کار است تحقیق، توسعه، فروش و خدمات سوئیچ غشایی. مشتریان ما بر روی کنترل تجهیزات، مراقبت های بهداشتی، ارتباطات و هوشمند متمرکز شده اند صنعت لوازم خانگی ما تکنولوژی و کیفیت را به عنوان هسته اصلی خود در نظر می گیریم رقابت، ایجاد مزیت خدمات در فرهنگ انسان‌گرایانه. چند ساله ما O E تجربه M برای تولید کننده سوئیچ غشایی ژاپنی منجر به تامین کیفیت ما می شود نیازهای مشتریان رده بالای ژاپنی و مشتریان اروپایی. ماموریت ما این است انجام همکار، حرکت مشتریان.Shanben محصولات را با قلب.

در سال 2000، جیمی لین، بنیانگذار شانگهای شانبن، به این نتیجه رسید که تجربه کاری خود و تحقیقات بازار که سوئیچ های غشایی رده بالا انجام خواهند داد نقش مهمی در کاربردهای صنعتی در قرن 21 ایفا می کند. پس این مرد جوانی از Yueqing (منطقه ای از شهر Wenzhou)، پایتخت برق لوازم خانگی در چین، کسب و کار خود را در شانگهای، توسعه یافته ترین آغاز کرد منطقه صنعتی در چین و شانبن به وجود آمد.


تامین کننده درجه یک

کیفیت عالی تضمین شده توسط تجهیزات پیشرفته و مدیریت پیشرفته

کیفیت عالی تضمین شده توسط تجهیزات پیشرفته و مدیریت پیشرفته

شانبن متعهد به خدمت به جهان با کیفیت بالا "ساخت چین" است. این شرکت از بدو تأسیس بر روی سرمایه‌گذاری بسیاری از فناوری‌های پیشرفته و تجهیزات مربوطه در تولید، از جمله ضد آب محصول (IP68)، مقاومت در برابر دمای بالا و پایین (-40 ℃ - 120 ℃)، عمر بالا (1-5 میلیون بار) اصرار داشته است. ، کنترل رنگ (△ E≤ 1.0)، مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش، مقاومت در برابر خراش، بسته بندی LED و چاپ منطقه بزرگ. در همین حال، این شرکت پیشتاز تحقق استاندارد ROHS در صنعت است و سیستم کنترل مواد سمی و مضر را ایجاد می کند. این شرکت مواد اولیه عالی را برای تولید در کارگاه ضد گرد و غبار کاملاً بسته انتخاب می کند و بسیاری از تجهیزات تولید و آزمایش خودکار مانند دستگاه چاپ نیمه اتوماتیک، پانچ CCD، پانچ پنوماتیک، دستگاه برش لیزری، دستگاه منبت داغ، دستگاه لمینت را اتخاذ می کند. , دستگاه تست برق اتوماتیک, تستر عمر, تفاوت رنگ سنج کونیکا CM2600D. فرآیند کنترل کیفیت دقیق در کل فرآیند از ابتدای تغذیه تا تکمیل محصولات نهایی نفوذ می کند.

مفهوم پیشرفته و سازگاری

مفهوم پیشرفته و سازگاری

Shanben از زمان تأسیس، همیشه به مفهوم "کیفیت پایدار مانند یک کوه، پاسخ سریع مانند یک اسب در حال تاخت" و سه اصل توسعه زیر پایبند بوده است: 1) توسعه محصولات مطابق با استانداردهای کیفیت بازارهای پیشرفته اروپایی و آمریکایی. ، 2) استفاده از تولید چین برای به دست آوردن مزیت هزینه، 3) ارائه خدمات سفارشی سازی انعطاف پذیر. سال ها تلاش بی وقفه، شانبن را به تامین کننده درجه یک صنعت سوئیچ غشایی تبدیل کرده است.

عملکرد بهتر با مرجع عالی نشان داده شده است

عملکرد بهتر با مرجع عالی نشان داده شده است

سالهاست که شانبن متعهد به طراحی و تولید سوئیچ غشایی، پانل غشایی، محصولات برش قالب برای ارتباطات، ماشین آلات نساجی، سیستم کنترل صنعتی، تجهیزات پزشکی، لوازم خانگی پیشرفته و سایر صنایع بوده است. ما سوئیچ های غشایی در مقیاس بزرگ را برای Shanghai Baosteel تولید کردیم که جای خالی صنعت را پر کرده است. محصولات تولید شده با نیازهای متفاوت رنگ بالا برای اریکسون، که شانبن تنها تامین کننده با راه حل مشکل است. و تولید حمایتی را برای شرکت های پیشرو در سراسر جهان فراهم کرد. عملکرد برجسته شانبن به طور گسترده در ایالات متحده، سوئد، فرانسه، بریتانیا، آلمان و استرالیا و همچنین دلتای رودخانه یانگ تسه و دلتای رودخانه مروارید در چین مورد تحسین قرار گرفته است. مشتریان ما شامل شرکت های معروف غربی مانند اریکسون، جنرال الکتریک، تایکو، نوکیا و شرکت های معروف تایوان مانند فاکسکان و دلتا هستند.

گواهی نامه

آموزشی